Červen 2011

Život není pohádka

2. června 2011 v 17:26 | Gissel |  Příběhy
Slíbila jsem Vám, že až se dám dohromady, tak sem napíši vysvětlení mé neaktivity. Sice se mi o tom nechce prát. Vím, že ukápne i pár slziček, ale jsem už dospělá, a toto se stalo už dávno. a tak se musím vzchopit.
Každý rok se k kamarádkami scházíme 1.února. Tentokrát, ale Eliška nepřišla sama. Přivedla si svého snoubence Patrika. Byl hezký, chytrý i zábavný. Sice jsem mrcha, ale jakmile jde o přítele jedné z mích kamarádek, tak od něj dávám ruce pryč.
Tentokrát to bylo jiné. On jediný z nás zůstával střízlivý, aby nás potom mohl odvést domů. Asi v šest hodin ráno, kdy bar zavíral nás začal nakládat do auta. A odvezl nás ke mě domů. Všechny nás uložil. Ale mě si nechal až na konec. Když se přikryl, sedl si na mou postel. ... . Večer jsme se všechny sešli na večeři. A on po mě neustále pokukoval. Já jsem nic nechápala. Protože jsem byla na mol, a bohužel jsem si nic nepamatovala.
Pak když jsem se třetí den koukla na kamery všechno jsem pochopila a zavolala mu a pozvala ho ke mě, aby jsem mu vysvětlila, že to co jsme udělali nebylo zrovna moc dobře. Chvíli jsem se mu to snažila vysvětlil, ale on jako vy nereagoval. Začal mě líbat. ... .
Po týdnu se začali scházel čistěji a náš vztah jsme tajili. Ale v den kdy moje kamarádka Eliška stála před oltářem jí řekl ne. Ještě měsíc jsme náš vztah tajili a potom jsme z něj udělali oficiální.
Po nějakém čase co jsme spolu bydleli (on žil u nás). Rodiče ho milovali a schvalovali mi ho. Mě požádal o ruku. Já jsem tentokrát řekla ano. A tím dnem začali naše přípravy na svatbu. Měli jme již vše připravené.
Když 17.května 2011 mi pozdě večer Patrik volal, že se vrací z obchodní cesty. Byla jsem nadšená. Ještě chvíli jsme si povídali. A pak jsme jen slyšela ránu a ticho. Volala jsem nikdo se neozýval. Zavěsila jsme znovu a znovu jsme zkoušela volat. Nikdo to nebral. Zkoušela jsem to, asi milionkrát. Ale až po 1 000 001 mi to někdo zvedl. Bylo to policista, který přijel k místu nehody, kde zemřel můj snoubenec při nárazu s jiným vozidlem.